יום שלישי, 1 בדצמבר 2015

גימיקים לחתונה – אין שני לשולחנות משחק!

אחת הדאגות המרכזיות של זוגות רבים שעומדים לפני יום החתונה, היא כמובן שהחתונה שלהם תיחרט בזיכרונם של האורחים מעבר לכל חתונה אחרת. הכל צריך להיות מושלם ולתקתק כמו שעון: האולם או הגן צריכים להיות יפים, האוכל טוב, אווירה מחשמלת וכמובן כלה יפיפיה. אך יותר ויותר זוגות בוחרים לאחרונה באופציה נוספת שמטרתה לגרום לטקס שלהם להתבלט מעל לכל שאר החתונות, ולגרום להן להיות האירוע המדובר של היום שאחרי: גימיקים לחתונה.
גימיקים לחתונה, אם כן, יכולות לכלול דברים רבים. החל מגימיקים קטנים ומזכרות שנשארות אצל המוזמנים, דרך מיצגים מרהיבים ומקוריים כמו רקדנים, נגנים ומופעי אש, וכלה בבלונים, הפרחות יונים ואפילו – זיקוקים, לאלה מכם שחושבים שאין דרך טובה מזו לציין ימי שמחה. ישנם רעיונות רבים לגימיקים כאלו, על חלקם אפשר לחשוב לבד, על חלקם ימליצו לכם מארגני החתונות, וכמובן תמיד אפשר לנסות להיזכר בדברים שייחדו חתונות קודמות בהם הייתם כדי לקבל השראה.
כמו בכל דבר, גם כשחושבים על גימיקים לחתונה צריך להתחשב בכמה גורמים משמעותיים: ראשית, לא להגזים! הרצון להפוך את החתונה לחוויה מיוחדת ובלתי נשכחת עלולה להסתיים - ללא תכנון מתאים - בהגזמה קיטשית ומגוחכת.
תמיד לחשוב על אופי האורחים ועל מה שאתם חושבים שהם יאהבו. שנית, הנושא הכספי: אמנם בטקסי חתונה כיום מושקעים עשרות ומאות אלפי שקלים, אך אפילו תוספת קטנה של גימיקים לחתונה עלולה להסתיים בחריגה קשה מהתקציב שאפילו הצ'קים לא יצליחו לכסות. כדאי להתאים את אופי הגימיקים לאילוצים הכספיים, ואם מדובר בכל מקרה בחתונה צנועה וקטנה – אפשר אפילו לוותר לחלוטין על העניין. שלישית, למנות מישהו אחראי.
זה נכון לגבי כל אספקט של החתונה, אך הוצאה לפועל של גימיקים לחתונה עלולה ליפול בין הכיסאות מבחינת תחומי אחריות. הרי מי אמור להפריח את הבלונים, הדי-ג'יי או הברמן? ואולי בכלל הצלם? כך שכדי למנוע תקלות מביכות ומצערות, כדאי לדאוג מראש למישהו שיארגן ויוציא לפועל בזמן את כל התוכניות על מנת שכל ההשקעה לא תרד לטמיון.

לפני ארגון החתונה, מומלץ לבקר באתר wedcost לשם בדיקת ההוצאות הכוללות לחתונה שלכם.
באופן רשמי קוראים לאופציה זאת "מחשבון לחתונה" אשר יכולה לחסוך המון עלויות.

דוגמא מצוינת לגימיקים לחתונה הם: שולחנות משחק.

2 אתרים נוספים מומלצים בתחום האירועים הם:

tictac
BestParty

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה